Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Balinayı Koru

"Balinayı Koru" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Balinayı Koru oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Balinayı KoruLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Balinayı Koru

Açıklama:

Denize gitmek için güzel bir gün. Denizin yüzeyi dalgalı değil. Bu koşullar ile balina safarisi yapmak için tam zamanı. Dürbünün ile deniz yüzeyine doğru bakarak balinalarin su çeşmelerini görebilecekmisin dene. Bir balina belirli zamanlarda nefes alması için yüzeye doğru çıkarak kafasındaki delikden aldığı nefesi su çesmesi halinda püskürtür. Bu su çesmesi 8 metreye kadar ulaşabilir. Böylece nefes alır ve denizin derinliklerine iner. Linda , Lola ve Lydia bugün balina görmeyi umut ediyorlar. Balina görmek için deniz safarisine çıkan bu kızlara uygun elbiseler ver.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu moda oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat