Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Barbie'nin Düğünü

"Barbie'nin Düğünü" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Barbie'nin Düğünü oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Barbie'nin DüğünüLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Barbie'nin Düğünü

Açıklama:

Bahar yaklaşıyor ve aşık çiftlerimiz evlenmek için planlar yapıyorlar. Barbie kızıda bu planı yapıyor. Bugün düğün kıyafetini arıyacak ve o kıyafete uyacak saç modelini ve makyajıcı seçecek. Tüm ayakkabıları ve gelin çiçeğini dene ve Barbie nin mükemmel görünmesini sağla! Bu oyunda iki bölüm arasından seçebilirsin: bir bölümde Barbie yi kendin giydirebilir ve diğer bölümde örnekdekinin aynısını yapabilirsin. Ayrıyetten bu oyunda yaptığın en güzel kreasyonun fotoğrafını çekebilir ve kaydedebilirsin. Bu eğlenceli düğün oyunu ile bol eğlenceler!

Kontroller:

Bu giydirme oyununu faren ile oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat