Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Benim güzel hotelim

"Benim güzel hotelim" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Benim güzel hotelim oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Benim güzel hotelimLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Benim güzel hotelim

Açıklama:

Düt düt, hamster ailesi geliyor arabayla. Haftasonu için hamster hotelinde kalacaklar. Pikolo bagajları odalarına bırakmak için hazır bile. Hamsterler resepsiyonda çekin yapıyorlar ve garson onlara hoşgeldin demek için birer bardak limonata getiriyor. Bu muhteşem bir hafta sonu olacak! Neşeli bir şekilde hamsterler dışarı çıkıyorlar ve terasta bir sandviç sipariş ediyorlar. Ayayay, birşey düşürüyorlar, ama bu bir problem değil. Hamsterlerin yaptığı dağınıklığı toplamak için yeterince personel var. Hamster hotelini istediğin şekilde tasarla ve Facebook arkadaşlarına bunun süper bir hamster oyunu olduğunu bildir!

Kontroller:

Bu dekorasyon oyununu oynamak için mouse'u kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat