Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Güneşdeki Arkadaşlar

"Güneşdeki Arkadaşlar" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Güneşdeki Arkadaşlar oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Güneşdeki ArkadaşlarLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Güneşdeki Arkadaşlar

Açıklama:

Yaz tatilinin ortasında hava çok sıcak. Eva, Bob, Tessa ve Tom bugün havuza gitmeyi planlıyorlar. Güzel elbiseler seçmeleri ile onlara yardım edermisin? Tabikide güzel bir saç modelide gerekli. Havanın güzel olduğu için örneğin kızın saçını dikliyebilirsin, fakat bunu yapmak tabikide senin elinde, buna sen karar ver. Farklı kıyafet kombinasyonları dene, farklı makyajlar ve saç modelleri deneyerek bu güzel oyunda kendini bir moda tasarımcısı gibi hisset! Havuzun kenarına sandalyeleri ve şemsiyeleri yerleştir. Burada arkadaşların bu güzel yaz gününün keyfini doyasıya çıkarabilirler. En güzel kreasyonunun resmini çek ve Facebook ile paylaş.

Kontroller:

Bu moda oyununu faren ile oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat