Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Havalı çiftleri Giydir

"Havalı çiftleri Giydir" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Havalı çiftleri Giydir oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Havalı çiftleri GiydirLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Havalı çiftleri Giydir

Açıklama:

Bir saat sonra moda şov başlıyacak! Dört arkadaşın kıyafetleri ile moda sovu büyülesin! Yüzlerine güzel bir form ver, harika bir saç modeli ve güzel bi ten rengide ver. Kızların tırnaklarını, göz boyalarını ve rujlarınıda sakın unutma! Evet, ve şimdide kıyafetlerini seç. Renkler , desenler ve stiller ile farklılık yarat. Sadece bir pantalon kazak ve ayakkabı seçme, yeleklerede bak veya havalı kıyafetlere, ve erkekler için kırmızı ayakkabıları. Senin modellerin bu moda şovda göze batacaklarmı merakla bekliyorum!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu giydirme oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat