Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Kış Flörtü

"Kış Flörtü" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Kış Flörtü oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Kış FlörtüLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Kış Flörtü

Açıklama:

Barbara, bu oyundaki güzel kız, hayatında ilk kes kış sporuna çıktı. Kız arkadaşlarında orada çok yakışıklı erkeklerin olduğunu duydu, ve evet orada gerçektende yakışıklı erkekler var! Hepsinin kalbini kazanmak istiyor fakat bunu isteyen tek o değil. Nezaman bir erkeyi beyenip onun kalbini çalmak istese, sanki diğer kızlar bunu hissedip onlarda o erkeğin kalbini çalmaya başlıyor! Ama en iyi olan kazanır: hızlı ve uzun şekilde arka arkaya tıklayarak erkeğin kalbini çal ve diğer kızları kıskandır! Zamanını ve enerji metresine dikkat et: eğer geç kalırsan veya enerjin biterse yeniden başlamak zorunda kalırsın.

Kontroller:

Bu flört oyunu faren ile oynanır.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat