Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Miley Cyrus Moda

"Miley Cyrus Moda" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Miley Cyrus Moda oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Miley Cyrus ModaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Miley Cyrus Moda

Açıklama:

Bu oyunda Miley Cyrus'a en güzel elbiseyi seç. Miley Franklinde yani Amerikan devleti Tenessee'de dünyaya geldi ve çok sayıda takma adı vardır, örneğin, Smiley, Milzz, Mile ve Miles. Miley adı takma adlarından çıktı: bebekken hep güldüğünden gerçek ismi olan Destiny Hope takma adı Smiley, kısaltılmışı Miley oldu. Miley ilerki zamanlarda bu ismi kullanmaya başladı. Kendisi hem bir aktör hem bir şarkıcı. Piyano, gitar ve davul çalıyor. Hannah Montana dizisindeki başrol oyunculuğu ile dünyaca meşhur oldu. Bu dizide Miley Stewart olarak okula giden normal bir öğrenciyi ve ayrıyetten ikinci hayatından meşhur bir şarkıcı olan Hannah Montana'yı canlandırıyor. Bu oyunda kendi Miley Cyrus'unu hazırla ve yaptığın kreasyonun fotoğrafını çek.

Kontroller:

Bu Miley Cyrus oyununu faren ile oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat