Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Mükemmel yaz ayakları

"Mükemmel yaz ayakları" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Mükemmel yaz ayakları oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Mükemmel yaz ayaklarıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Mükemmel yaz ayakları

Açıklama:

Dışarsı sıcak olduğu zaman coğu kızlar açık ayakkabılar veya terlikler giymek isterler. Bu oyunda Tessa'nın hangi ayakkabıları veya terlikleri giyeceğini sen belirle, ve tırnaklarını hangi renge boyuyacağınıda sen seç. Ayrıyetten ayakkabılarını ve ayaklarını kurdeleler ve zincirler ile güzel bir şekilde süsle. Tessa'nın ne giyeceğine karar vereceğin oyun bölümünü seçebilirsin veya örnekdekinin aynısını yapman gereken bölümü seçebilirsin.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu Tessa-oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat