Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Müzikal Dünya turu

"Müzikal Dünya turu" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Müzikal Dünya turu oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Müzikal Dünya turuLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Müzikal Dünya turu

Açıklama:

Panda ile dünya turuna çıkarmısın? Onunla beraber Parisdeki, Dublindeki, Amsterdamdaki, İngilteredeki, New Yorkdaki ve Rio de Janeirodaki gösterilerine katıl. Mükemmel bir gösteri yapmasını sağla. Nekadar iyi dans ederse, puan sayında okadar fazla olur ve seyirciler pandaya okadar güzel tepki verirler. Dans ettireceğin en güzel pandayı seç. Kendi suratınıda pandanın yerine koyabilirsin: böylece oyun dahada eğlenceli olur! Süper yüksek skor için oyna!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu dans oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat