Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Prenses Deniz kızı

"Prenses Deniz kızı" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Prenses Deniz kızı oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Prenses Deniz kızıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Prenses Deniz kızı

Açıklama:

Bu preneses oyunu deniz kızı hakkındadır. Denizde yaşayan bu güzel kız bir gün bir prense aşık oluyor. Prensde onu çok seviyor. Sihirle kuyruğunu iki ayağa çeviriyorlar. Deniz kızı prens ile sarayda kalıyor, ama arada sırada balıklar ile beraber kaldığı denizede gitmeyi çok istiyor. Bu oyunda deniz kızına ayaklar, güzel elbiseler ve daha bir çok şey verebilirsin böylelikle balonun en güzeli olur. Ona bir kuyrukda verebilirsin ve güzelleştirebildiğin renkli bir balık eşliğinde denizdede yüzdürebilirsin.

Kontroller:

Bu giydirme oyununu oynamak için fareni kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat