Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Saray Oteli

"Saray Oteli" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Saray Oteli oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Saray OteliLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Saray Oteli

Açıklama:

Manuela ve Melvin eski bir sarayı satın aldılar, ve burayı hotel yapmak için yenilediler. Onlar için çok heycanlı bir zaman, onca stresden ve yatırımdan sonra sonunda bitti: otel sonunda açılıyor! Ve şimdiki sorumuz isleri iyi gidecekmi ve yaptıkları yatırımı geri kazanabileceklermi. Eğer bunu yapamazlarsa işyerlerli iflas eder ve tüm bu çaba boşa olmuş olur. Sadık yardımcıları Bessie ve Bill ile elinden geldiklerini yapacaklar ve müşterilerini hoş tutmaya çalışacaklar. Bunun için ziyaretcilere çok iyi servis yapılmalı, ve istediklerini çabucak vermeli. Melvin, Manuela, Bill ve Bessie 'ye yardımcı olurmusun? Müşterlierin istediklerine tıklaman lağzım: anahtarmı soruyorlar, anahtarların bulunduğu büroya tıkladıksan sonra müşteriye geri tıkla. Bir bardak kahvemi istiyorlar, ozamanda ilk olarak kahve makinasına ve daha sonra müşteriye tıkla. Birşeylerin temizlenmesi veya tamir edilmeside gerekirse, bunu ekranın sağ ve sol tarafına tıklayarak yapabilirsin. Eğer müşterilerin memnun kalırlarsa, para öderler (verdikleri paraya tıklamayı unutma!) ve böylece diğer seviyede daha fazla yatırım yapabilirsin. Böylece daha fazla odalar açabilir, çiçekler koyabilir, gazeteler alabilir, telefonlar ve müşterilerini dahada memnun edebilecek birçok şey daha alabilirsin. Tabikide böylece otelin dahada kalabalık olur, ve bunu gittikce daha hızlı hareket etmen gerektiğinde anlarsın. Bol şanslar!

Kontroller:

Misafirlerin istedikleri şeylere tıklayın, daha sonra misafirin üzerine tıklayarak ona yardımcı ol.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat