Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Tropikal Balayı

"Tropikal Balayı" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Tropikal Balayı oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Tropikal BalayıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Tropikal Balayı

Açıklama:

Düğümden sonra çoğu evli çiftimiz balayına giderler. Bu oyunda evli çiftlerimizin arasındaki en popüler tropikal bir resortun işletmecisisin. Dünyanın her tarafından güzel günler geçirmek için senin resortuna geliyorlar. Hayatlarının en güzel haftalarını geçirmelerini sağlayabilecekmisin? Harika bir personel ekibi sana yardım edecek. Bİr istek olduğunda hızlıca o eve doğru giderler. Bu istekler içiçekden atlı arabaya kadar değişir. Sen bu oyundaki tüm seviyeleri oynayabilir ve en güzel resortu yapabilir ve en yüksek skoruda alabilirmisin? Resortun resmini facebook'a koyabilirsin, böylece en güzel resortu senin yaptığını herkese gösterebilirsin. Yüksek skorunuda kaydedebilirsin. Birinciliğe oyna!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu bakım oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat