Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Valentine Conquest

"Valentine Conquest" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Valentine Conquest oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Valentine ConquestLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Valentine Conquest

Açıklama:

Sevgililer gübü geldi çatti, ve sonunda aşık olduğun erkeyin ve kızın kalbini çalabilirsin. Gelicekdeki sevgiline kalpleri at, ve böyleci onun sevgi çubuğunun boşalmasını sağla. Bozuk paralı bonus kalpler para değerindedir. Bu paraları özel kalpler satın almak için kullanabilirsin. Farklı özel kalpler satın alarak onlar ile sevgilinin kalbini daha hızlı çalabilirsin: üç aynı kalpler ile rakibine deymen iki üç kat daha kolay olacak; hediye paketleri ile hedefine deymen kesin; koyu kırmızı kalplerin gücü iki kat daha fazladırİ; buz parcasının içindeki kalp ile rakibini üç el boyunca dondurabilirsin. Bol eğlenceler ve bu Sevgililer günü ile mutluluklar dileriz.

Kontroller:

Sağ ve sol yön tuşları ile pozisyonunu belirle. Sadece birkaç kere yer değiştirebilirsin: bunu açık yeşil renkkdeki cubukdan görebilirsin. Bundan sonra doğru üst ve alt yön tuşları ile doğru köşeyi seç. Ve daha sonra vuruş gücünü boşluk tuşu ile belirle ve kalbini uzağa doğru fırlatmak için boşluk tuşunu bırak.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat