Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Castle Restaurant

"Castle Restaurant" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Castle Restaurant oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Castle RestaurantLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Castle Restaurant

Açıklama:

Manuela ve Melvin, her yönden başarılı iki girişimci; bir şeyin iyi olacağını fark ettiklerinde her zaman işleri genişletmeye çalışıyorlar. Bu nedenle bir restoran açmak için plan yaptılar. Otel ve Spa'nın müşterileriyle restoran çok daha kalabalık olacağa benziyor. Manuela ve Melvin'e ziyaretçilerin keyifli zaman geçirmesi için yardım eder misiniz? Bu iddialı hizmet-oyununu oynayın ve Şato Restoran'da elinizden gelenin en iyisini yapın. Ziyaretçileri masalarına götürebilir, siparişlerini alabilir ve yemeklerini hazırlayabilirsiniz. Ne kadar fazla kazanırsanız, restoranı o kadar güzelleştirebilir ve genişletebilirsiniz. Doğal olarak restoran giderek daha fazla kalabalıklaşacak, bunu ilgilenmek zorunda olduğunuz işlerin hızından anlayacaksınız. Bu oyunda özel öğeler ve ekstra seviyeler almak için mochi paralar kullanabilirsiniz. Deneyimlerinizi Facebook'ta paylaşın!

Kontroller:

Bu hizmet oyununu fare ile oynayın.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat