Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Çin yemekleri

"Çin yemekleri" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Çin yemekleri oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Çin yemekleriLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Çin yemekleri

Açıklama:

Bugün çin yemekleri pişireceğiz! Gerçek çin malzemeleri kullanacağız, örneğin suşi ve noedel. Ayrıyetten bir sos tenceresi, fırın, güveç, bıçak, kaşık ve yemeği hazırlamak için bır bez kullancağız. Oyunu farklı seviyelerde oynayacağız. Elinden geleni yap ve malzemeleri doğru sıralama ile bir araya getir! Böylece lezzetli bir yemek yaparsın ve çok puanda kazanırsın. Çok sayıda puanlar ve bonusler kazanmaya çalış. Yaptığın yemek sanada çok lezzetli geldimi? Ozaman bu yemeyi gerçektede yapmayı deneyebilirsin! Tarifeyi oyunda bulabilirsin.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu tarife oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat