Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Düğün ile Moda

"Düğün ile Moda" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Düğün ile Moda oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Düğün ile ModaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Düğün ile Moda

Açıklama:

Bu iki çiftimiz için bugün çok özel bir gün: onlar evlenecek! Bu iki çiftimize unutulmayacak bir gün yaşatırmısın? İlk önce yüzlerini ve saçlarını güzelleştir. Evlilik günü için harika bir makyaj ve saç modeli seç. Bundan sonra gelin elbisesi sırada. Bu evlilik oyununda uzun beyaz kıyafetler ve farklı duvaklar arasından gelinlerin isteğine göre seçebilirsin! Damatlara bolca farklı damatlıklardan seçebilirsin. Son olarak evlenecekleri yeri düzenlemen gerekiyor. Masalar, sandalyeler, pastalar ve süsler, çiçekler, arabalar ve güvercinler....bunların hepsi mevcut! Böylece unutulmayacak bir düğün olacak.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu evlilik oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat