Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Eğlenceli kahvaltı

"Eğlenceli kahvaltı" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Eğlenceli kahvaltı oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Eğlenceli kahvaltıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Eğlenceli kahvaltı

Açıklama:

Yatakdan çıktığında kahvaltının nasıl olmasını istersin? Farklı yiyeceklerdenmi seçmek istersin yoksa masada sadece senin sevdiğin yemeklerininmi olmasını istersin? Senin beyendiğin kahvaltı masasının nasıl olması gerektiğini herkese gösterme şansın var. Farklı çeşit ekmeklerden, wafellardan, kreplerden, donutslarden vesayre seçebilirsin. Herşey var, hatta sadece meyve istersen bile. Farklı bardaklarda veya sürayelerde içeceklerdende seçebilirsin. Sıcak bir kahvaltı istersen, sucuklu yumurta var, veya sadece sucuk, veya sadece yumurta, veya farklı kızartılmıs yumurta... hangisini nasıl istersen, hepsini burada seçebilirsin. Masadan memnun olduğundan ve masa istediğin gibi oldu ise, resme dökebilir print yapabilirsin, böylece herkese senin beyendiğin kahvaltı masasını gösterebilirsin.

Kontroller:

Bu oyun için fareni kullan.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat