Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Justin Bieber Giydirme

"Justin Bieber Giydirme" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Justin Bieber Giydirme oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Justin Bieber GiydirmeLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Justin Bieber Giydirme

Açıklama:

Justin Bieber 2007 senesinde Stevie Wonder ve Usherin şarkılarını söyledi. Filmlerini YouTube'a koydu. Gerisi tarih oldu: bugün Justin Bieber milyonlarca hayranları ile dünyanın en meşhur popyıldızlarından biri. Dünya turundayken tüm fanları için sahneye çıkacak. Bu oyunda Justin Bieberi hazırlayabilir ve giydirebilirsin. Daha sonra sahneye doğru yol alacağı güzel bir limuzin seç. BU meşhur oğlanı baştan yaratırken bol eğlenceler dileriz.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu popstarları oyununu oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat