Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Koyunlar yer altında

"Koyunlar yer altında" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Koyunlar yer altında oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Koyunlar yer altındaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Koyunlar yer altında

Açıklama:

Sen hiç Londra'daki Koyunlar oyununu hiç oynadın mı? Önerilir! Bu onun bir sonraki verziyonu, ve bu oyunda çok komik ve güzel çizilmiş bir beceri oyunu! Bu üç koyuna yardım et, biri çok küçük, biri çok şişman ve biride baya normal bir koyun. Yer yüzünde ve yer altında tehlikeli hareketler yaparken çorap toplamalarına yardımcı ol. Her üçününde kendilerine ait becerileri ve eksikleri var, fakat sen herşeyi gereken sırada yaptığın müddetçe beraber halledebilirler.

Kontroller:

Koyun değiştirmek için koyunlara tıkla (bu sağ üsttede mümkün), yada 1-2-3 tuşlarına bas.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat