Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Yasemini Hazırla

"Yasemini Hazırla" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Yasemini Hazırla oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Yasemini HazırlaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Yasemini Hazırla

Açıklama:

Yasemin güzel bir sonbahar yürüyüşü yapmak için dışarı çıkıyor. Ona yakışan makyaj yaparmısın? Göz farı, rimel, ruj ve değişik saç modelleri hepsi var, istediğini yap ve güzel birşey ortaya çıkar! Oyunda diğer sayfaya git ve Yasemine sonbahar elbiseleri seç. Ondan sonra güzel bir arkaplanı seç. Bu arkaplanına farklı dekorasyonlar ekleyebilirsin, sevimli bir köğek veya sonbahar rengindeki ağaçlar. Bu dekorasyonları büyütebilir veya küçültebilir ve beyendiğin yerlere koyabilirsin. Bu süsleme-ve-düzenleme-oyunu ile bol eğlenceler dileriz!

Kontroller:

Bu sonbahar-dekorasyon oyunu faren ile oynanır.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat